Wilt u langs komen?

Ons adres is:
Rengerslaan 8-10
Locatie molen De Eendragt
8917 DD Leeuwarden

Ons postadres is:
Postbus 1080
8900 CB Leeuwarden

Of stuur een mail naar mail@vonkt.nl

Contact

Wilt u meer weten?

Neem gerust contact op met een van onze medewerkers.
Wij zijn telefonisch bereikbaar op 058-2441891.

Lianne Bakker-Verweij, secretaresse
scholing@vonkt.nl of l.bakker@vonkt.nl

Myrthe Kelder, trainer identiteit
m.kelder@vonkt.nl

Jik van der Laan, coördinator
j.vd.laan@vonkt.nl

Jan Melein, informatiespecialist
j.melein@vonkt.nl

Aafke Reinders, manager en adviseur identiteit
a.reinders@vonkt.nl

Martine Winters, projectmedewerker
m.winters@vonkt.nl

identiteit | vorming | advies | scholing